Bankada Unutulan Para Sorgulama

Bu yazımızda sizlere bankada unutulan para sorgulama işleminin nasıl yapılacağı konusunda bilgi vereceğiz. Son başvuru tarihi 15 haziran 2017 olarak belirtildi.

Bankada unutulan paranızın olup olmadığını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu merakınızı giderebilirsiniz. Günümüzde artık bankalarla çalışmak zorunda kalıyoruz; örnek verecek olursak bir işe girdiğinizde sizden A bankasından hesap açmanız istenir, siz de istemeden de olsa bu bankadan hesap açmak zorunda kalırsınız.

Bu devirde bankayla hiçbir işim olmaz diyemezsiniz, çünkü öyle ya da böyle bankalara muhtaç kalırsınız. İşte bu tarz hesaplar açarak geçmiş dönemlerde banka hesaplarında paranız kalmış olabilir. Siz de bu miktarı bilmediğiniz için önemsemiyor olabilirsiniz. Olay bu noktada başlıyor.

Örneğin her kişi 10 TL bankada unutsa tüm Türkiye’ye unutan kişi sayısına vurduğunuzda bankaya çok iyi bir miktar kalıyor. Eğer 10 yıldan daha eski sürede paranız banka hesabında duruyorsa o parayı unutun, çünkü 10 yılı aşan paralar tasarruf mevduat sigorta fonuna aktarılır. Sizlere birazdan vereceğimiz link sayesinde bankada unutmuş olduğunuz paraları sorgulayabileceksiniz.

http://www.zamanasimi.org/tbb.xhtml bu adrese giriş yaptıktan sonra Ad – Soyad, hangi bankada paranızı unuttuğunuzu ve güvenlik kodunu girerek sorgulama işlemlerini anında gerçekleştirebilirsiniz. Bu adres sayesinde hesabımda param kalmış mı, banka hesap sorgulama, unutulan parayı nasıl geri alırım, unutulan param var mı gibi soruların hepsine yanıt bulabilirsiniz. Ben unutmam demeyin, insanlık hali herkes unutabilir. Siz yine de tüm bankalarda sorgulama işleminizi gerçekleştiriniz, içiniz rahat olsun.

KötüOlmamışEh İşte!İyiHarika (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

yorum yapınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir